+48 717 83 67 50 en pl fr

Kontakt telefoniczny

Kilkuminutowa rozmowa może zaoszczędzić setki cennych godzin. Zostaw nam numer telefonu - oddzwonimy

Aktualności

Zmiana adresu biura

04.07.13

Szanowni Państwo,


pragniemy poinformować, iż właściel budynku w którym dotychczas mieściła się nasza siedziba, podjął decyjzę o jego przebudowie. W związku z tym faktem zmuszeni byliśmy do zmiany lokalizacji naszego biura. Nowa miejsce znajduje się w pobliżu Placu Grunwaldzkiego - przy ulicy Szczytnickiej 36/2. Wierzymy, że nowa lokalizacjia, chociaż również położona w centrum Wrocławia, będzie stwarzała znacznie łatwiejszą możliwość zaparkowania samochodu. Wskazówki jak do nas dojechać oraz gdzie najlepiej parkować, znajdziecie Państwo w dziale kontakt. 


Serdecznie zapraszamy!

O firmie

 Biuro rachunkowe LEDGER założyliśmy w  połowie 2006 roku razem z Jackiem Kortą, moim wspólnikiem w firmie doradczej Pyramid Soft s.c.. Pracowaliśmy wówczas przy wdrażaniu zawansowanych  systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Uznaliśmy, że zdobyta wiedza i doświadcznie, powinny być   cenne  także dla podmiotów, które niekoniecznie mogą sobie pozwolić na zakup nowoczesnych systemów ERP. Naszą ideą stało się zapewnienie klientom dostępu do światowej klasy rozwiązań, wspomagających procesy księgowe bez konieczności ponoszenia nakładów na zakup i utrzymanie oprogramowania, infrastruktury  informatycznej oraz własnych służb księgowych. Dysponowaliśmy odpowiednią technologią – rozwijany przez Pyramid Soft system informatyczny Merlot®, posiadał wszystko co potrzebne – zdalny dostęp przez Internet, możliwość pracy w języku polskim, angielskim i francuskim, jak również pozwalał na wymianę danych  z oprogramowaniem używanym przez naszych klientów i ich banki. We własnym zakresie mogliśmy modyfikować system dostosowując go do wciąż zmieniających się przepisów prawa podatkowego.

      Sukces osiągnięty w pierwszych latach działalności biura utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Dla dalszego rozwoju naszej działalności  niezbędne były zmiany organizacyjne. Dlatego z początkiem 2010 roku biuro rachunkowe zostało wydzielone ze struktur Pyramid Soft i przeniesione do nowo powołanej spółki LEDGER Biuro Sp. z o.o.

      Specjalizujemy sę w obsłudze przedsiębiorców zagranicznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski, jednak obecnie już 60% naszych przychodów ze sprzedaży pochodzi od firm polskich. Stale powiększającą się bazę klientów obsługuje kadra wysokiej klasy specjalistów z zakresu księgowości i obsługi kadrowo płacowej.   Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na sprostanie wszelkim wyzwaniom pojawiającym się w ramach współpracy z naszymi klientami.

 

Mieczysław Sokolski

Dyrektor zarządzający

LEDGER Biuro Sp. z o.o.