Wrocław +48 717836750 / Bielsko-Biała +48 512681480 en pl fr

Kontakt telefoniczny

Kilkuminutowa rozmowa może zaoszczędzić setki cennych godzin. Zostaw nam numer telefonu - oddzwonimy

Wiadomości

Covid 19 - tymczasowe zamknięcie biur

15.03.20

W związku z rosnącym zagrożeniem wynikającym z epidemii Covid-19 nasze biura we Wrocławiu i Bielsku-Białej zostają zamknięte od dnia 16 marca na okres 2 tygodni. Dzięki zdalnej pracy naszego personelu zapewniamy dotrzymanie terminów złożenia deklaracji i  zeznań podatkowych oraz wypełnienia innych obowiązków wynikających z zawartych przez nas umów .

Wyniki sprzedaży za rok obrotowy 2018

16.02.19

W roku obrotowym 2018 spółka LEDGER Biuro osiągnęłą przychody ze sprzedaży usług w wysokości 700 687 zł w porównaniu do 554 640 zł w roku 2017. Wzrost w stosunku do roku poprzedniego wyniósł więc ponad 26%

O firmie

 Biuro rachunkowe LEDGER założyliśmy w  połowie 2006 roku razem z Jackiem Kortą, moim wspólnikiem w firmie doradczej Pyramid Soft s.c.. Pracowaliśmy wówczas przy wdrażaniu zawansowanych  systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Uznaliśmy, że zdobyta wiedza i doświadcznie, powinny być   cenne  także dla podmiotów, które niekoniecznie mogą sobie pozwolić na zakup nowoczesnych systemów ERP. Naszą ideą stało się zapewnienie klientom dostępu do światowej klasy rozwiązań, wspomagających procesy księgowe bez konieczności ponoszenia nakładów na zakup i utrzymanie oprogramowania, infrastruktury  informatycznej oraz własnych służb księgowych. Dysponowaliśmy odpowiednią technologią – rozwijany przez Pyramid Soft system informatyczny Merlot®, posiadał wszystko co potrzebne – zdalny dostęp przez Internet, możliwość pracy w języku polskim, angielskim i francuskim, jak również pozwalał na wymianę danych  z oprogramowaniem używanym przez naszych klientów i ich banki. We własnym zakresie mogliśmy modyfikować system dostosowując go do wciąż zmieniających się przepisów prawa podatkowego.

      Sukces osiągnięty w pierwszych latach działalności biura utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Dla dalszego rozwoju naszej działalności  niezbędne były zmiany organizacyjne. Dlatego z początkiem 2010 roku biuro rachunkowe zostało wydzielone ze struktur Pyramid Soft i przeniesione do nowo powołanej spółki LEDGER Biuro Sp. z o.o.

      Specjalizujemy sę w obsłudze przedsiębiorców zagranicznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski, jednak obecnie już 60% naszych przychodów ze sprzedaży pochodzi od firm polskich. Stale powiększającą się bazę klientów obsługuje kadra wysokiej klasy specjalistów z zakresu księgowości i obsługi kadrowo płacowej.   Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na sprostanie wszelkim wyzwaniom pojawiającym się w ramach współpracy z naszymi klientami.

 

Mieczysław Sokolski

Dyrektor zarządzający

LEDGER Biuro Sp. z o.o.