Wrocław +48 717836750 / Bielsko-Biała +48 512681480 en pl fr

Kontakt telefoniczny

Kilkuminutowa rozmowa może zaoszczędzić setki cennych godzin. Zostaw nam numer telefonu - oddzwonimy

Wiadomości

Wyniki za 1 półrocze 2018

15.07.18

W ciągu pierwszych 6 miesięcy 2018 nasza spółka osiągnęła przychody ze sprzedaży usług w wysokości 322 400 zł. Oznacza to wzrost o 11,4% w stosunku do pierwszego półorcza  2017 roku.

Oddział w Bielsku-Białej

26.06.18

Od dnia 1 lipca 2018 otwieramy nowy oddział w Bielsku-Białej. Biuro oddziału będzie mieścić się w centrum miasta przy ul. Bolesława Prusa 61. Biuro będzie świadczyć usługi księgowe, kadrowo-płacowe i doradcze na rzecz podmiotów działających na terenie wojwództwa śląskiego, w szczególnści powiatu bielskiego, żywieckiego, cieszyńskiego i pszczyńskiego.

O firmie

 Biuro rachunkowe LEDGER założyliśmy w  połowie 2006 roku razem z Jackiem Kortą, moim wspólnikiem w firmie doradczej Pyramid Soft s.c.. Pracowaliśmy wówczas przy wdrażaniu zawansowanych  systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem.

Uznaliśmy, że zdobyta wiedza i doświadcznie, powinny być   cenne  także dla podmiotów, które niekoniecznie mogą sobie pozwolić na zakup nowoczesnych systemów ERP. Naszą ideą stało się zapewnienie klientom dostępu do światowej klasy rozwiązań, wspomagających procesy księgowe bez konieczności ponoszenia nakładów na zakup i utrzymanie oprogramowania, infrastruktury  informatycznej oraz własnych służb księgowych. Dysponowaliśmy odpowiednią technologią – rozwijany przez Pyramid Soft system informatyczny Merlot®, posiadał wszystko co potrzebne – zdalny dostęp przez Internet, możliwość pracy w języku polskim, angielskim i francuskim, jak również pozwalał na wymianę danych  z oprogramowaniem używanym przez naszych klientów i ich banki. We własnym zakresie mogliśmy modyfikować system dostosowując go do wciąż zmieniających się przepisów prawa podatkowego.

      Sukces osiągnięty w pierwszych latach działalności biura utwierdził nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku. Dla dalszego rozwoju naszej działalności  niezbędne były zmiany organizacyjne. Dlatego z początkiem 2010 roku biuro rachunkowe zostało wydzielone ze struktur Pyramid Soft i przeniesione do nowo powołanej spółki LEDGER Biuro Sp. z o.o.

      Specjalizujemy sę w obsłudze przedsiębiorców zagranicznych prowadzących działalność gospodarczą na terenie Polski, jednak obecnie już 60% naszych przychodów ze sprzedaży pochodzi od firm polskich. Stale powiększającą się bazę klientów obsługuje kadra wysokiej klasy specjalistów z zakresu księgowości i obsługi kadrowo płacowej.   Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na sprostanie wszelkim wyzwaniom pojawiającym się w ramach współpracy z naszymi klientami.

 

Mieczysław Sokolski

Dyrektor zarządzający

LEDGER Biuro Sp. z o.o.