+48 717 83 67 50 en pl fr

Kontakt telefoniczny

Kilkuminutowa rozmowa może zaoszczędzić setki cennych godzin. Zostaw nam numer telefonu - oddzwonimy

Aktualności

Zmiana adresu biura

04.07.13

Szanowni Państwo,


pragniemy poinformować, iż właściel budynku w którym dotychczas mieściła się nasza siedziba, podjął decyjzę o jego przebudowie. W związku z tym faktem zmuszeni byliśmy do zmiany lokalizacji naszego biura. Nowa miejsce znajduje się w pobliżu Placu Grunwaldzkiego - przy ulicy Szczytnickiej 36/2. Wierzymy, że nowa lokalizacjia, chociaż również położona w centrum Wrocławia, będzie stwarzała znacznie łatwiejszą możliwość zaparkowania samochodu. Wskazówki jak do nas dojechać oraz gdzie najlepiej parkować, znajdziecie Państwo w dziale kontakt. 


Serdecznie zapraszamy!

Cennik

Usługi księgowe Wrocław

Co do zasady na cenę naszych usług księgowych składają się dwa elementy – ryczałtowe wynagrodzenie miesięczne za prowadzenie ewidencji księgowej i rozliczeń podatkowych oraz  dodatkowa opłata za sporządzenie rocznego sprawozdania finansowego (jeżeli jest wymagane -  tylko tzw.  „pełna księgowość”)

Nasza cena jest w każdym przypadku negocjowana indywidualnie z klientem. Zawsze uwzględnia nakład pracy wynikający zarówno z ilości przetwarzanych dokumentów i stopnia ich złożoności,  a także ze specyficznych wymagań klienta. Poniższe notowania są więc orientacyjne i mogą być podstawą do dalszych negocjacji.

  • Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów (miesięcznie) - od 150,00 zł
  • Prowadzenie ksiąg handlowych  - „pełna księgowość”  (miesięcznie) - od 600,00 zł
  • Sporządzanie rocznego sprawozdania  finansowego (rocznie) - od 600,00 zł

Usługi kadrowo-płacowe Wrocław

Za prowadzenie spraw kadrowo-płacowych wynagrodzenie naszego biura jest kalkulowane w oparciu o ilość zatrudnionych na liście płac w dany miesiącu. Cena jednostkowa ( niższa w przypadku firm zatrudniających więcej pracowników ) zawiera się w przedziale:

  • Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę lub innej umowy podlegającej obowiązkowemu ubezpieczeniu w ZUS - od 40 do 60,00  zł miesięcznie
  • Zatrudnieni  na podstawie umowy nie podlegającej ZUS - od 20 do 30,00 zł miesięcznie

Ceny podane powyżej nie zawierają podatku VAT.